Wesprzyj autorkę Liberté!

Podcast: Jest sobie kraj – Magdalena M. Baran Teksty Magdaleny M. Baran
Dzięki Tobie mogę rozwijać swój podcast i pisać kolejne teksty dla Liberté! Jeśli cenisz moją pracę, wesprzyj mnie.
Nasze działanie jest możliwe tylko dzięki wpłatom darczyńców. Wybierz kwotę i wesprzyj działalność Liberté! lub konkretnych autorów:
Przechodząc dalej dokonasz jednorazowej wpłaty w wysokości 50 zł.
Przechodząc dalej dokonasz pierwszej wpłaty w wysokości 50 zł. Co miesiąc taka sama kwota zostanie pobrana z Twojego konta automatycznie.
Bezpieczeństwo transakcji zapewnia:
Jest sobie kraj – Magdalena M. Baran

Jest sobie kraj

Wspólnie z moimi gośćmi – myślicielami, filozofami, artystami – będę zastanawiać się nad tym, jak wygląda, jak mógłby wyglądać nasz kraj, jak wygląda nasza indywidualność, nasza wspólnota. Będziemy rozmawiać o różnych wymiarach wolności, otwartości, różnorodności. Poszukamy rozwiązań dla spraw trudnych, czasem nieoczywistych. Zakładając otwartość i wzajemną życzliwość rozmówców postaramy się tłumaczyć świat z „filozoficznego” na „ludzki”. Dotychczas gośćmi podcastu byli m.in. Jan Grabowski i Michał Wawrykiewicz.

Magdalena M. Baran

Magdalena M. Baran — doktor filozofii, historyk idei, publicystka; adiunkt w Instytucie Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Naukowo zajmuje się problematyką wojny, filozofią polityki i etykami praktycznymi etyką rządu. Doktorat obroniła w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN, była stypendystką Politische Akademie der ÖVP, Uniwersytetu Wiedeńskiego i Instytutu Nauk o Człowieku w Wiedniu, prowadziła gościnne wykłady na Uniwersytecie w Siegen, Julius-Maximilians-Universität w Würzburu oraz Uniwersytecie w Murcji. Współpracuje z uczelniami wyższymi i organizacjami pozarządowymi w kraju i za granicą. Autorka książek Znaczenie wojny. Pytając o wojnę sprawiedliwą (Liberté! 2018), Oblicza wojny (Arbitror 2018) i Był sobie kraj. Rozmowy o Polsce (Liberté! 2021). Redaktor prowadząca miesięcznika Liberté!

WSPIERAJ AUTORA CO MIESIĄC

Regularne wpłaty są szczególnie ważne dla naszego funkcjonowania. Pozwalają planować i rozwijać działalność naszym autorom i autorkom.
W podziękowaniu za ustawienie cyklicznej płatności otrzymasz od nas:

20 zł

Otrzymujesz newsletterem cotygodniowe informacje o naszych podcastach i tekstach.

50 zł

Otrzymujesz karnet wstępu na coroczne Igrzyska Wolności. Dodatkowo wysyłamy Ci newsletterem cotygodniowe informacje o naszych podcastach i tekstach.

100 zł

Otrzymujesz karnet wstępu na coroczne Igrzyska Wolności, torbę na zakupy Liberté! Talks. Dodatkowo wysyłamy Ci newsletterem cotygodniowe informacje o naszych podcastach i tekstach.

250 zł

Otrzymujesz wszystkie książki wydane przez naszą Fundację w danym roku, karnet wstępu na coroczne Igrzyska Wolności oraz torbę na zakupy Liberté! Talks. Dodatkowo wysyłamy Ci newsletterem cotygodniowe informacje o naszych podcastach i tekstach.

500 zł

Otrzymujesz imienne podziękowanie w każdym numerze miesięcznika w trakcie trwania subskrypcji, karnet wstępu na coroczne Igrzyska Wolności, wszystkie książki wydane przez naszą Fundację w danym roku oraz torbę na zakupy Liberté! Talks. Dodatkowo wysyłamy Ci newsletterem cotygodniowe informacje o naszych podcastach i tekstach.

1000 zł

Otrzymujesz podwójny karnet wstępu na coroczne Igrzyska Wolności typu VIP (wejście do strefy cateringowej, gwarantowane miejsce siedzące w strefie VIP na głównej hali plenarnej forum), imienne podziękowanie w każdym numerze miesięcznika w trakcie trwania subskrypcji, wszystkie książki wydane przez naszą Fundację w danym roku oraz torbę na zakupy Liberté! Talks. Dodatkowo wysyłamy Ci newsletterem cotygodniowe informacje o naszych podcastach i tekstach.

O FUNDACJI

Fundacja Liberté! to interdyscyplinarna organizacja kulturalna i społeczna oraz think tank, który działa w Polsce od 2007 roku.

Naszą ambicją jest pozycja rzecznika społeczeństwa otwartego, racjonalnych, wolnorynkowych poglądów gospodarczych i kultury liberalnej w Polsce. Głównym długofalowym celem organizacji jest tworzenie w Polsce różnorodnych narzędzi służących do dokonania realnej liberalnej zmiany i budowania dla niej poparcia społecznego. Pracujemy nad tym aby stać się kompleksową i interdyscyplinarną instytucji zdolną do skutecznego edukowania obywateli w duchu poszanowania rządów prawa, praw człowieka, zasad gospodarki rynkowej i zasad integracji europejskiej. W działalności kulturalnej staramy się realizować projektu ambitne, często niszowe, które uważamy za warte pokazania szerszemu odbiorcy.

Jesteśmy członkiem sieci międzynarodowych: 4liberty.eu, Atlas Network, European Liberal Forum.

NAJWAŻNIEJSZE PROJEKTY Liberté!

Partner serii Liberte! Talks
Wróć do strony głównej

Trwa przetwarzanie informacji.

Nie zamykaj tego okna.